Мешканці одного із будинків у Рівному залишились без тепла Мешканці одного із будинків у Рівному залишились без тепла

У багатоповерхівці по вулиці Гагаріна 47 вийшов з ладу нанос підкачки теплоносія. Тим самим у першому під’їзді будинку температура повітря на рівні мінімальної.


Про це повідомляє пресслужба Рівненської міської ради.

Утримує будинок управлінська компанія “Чистота і порядок”, яка не змогла вирішити самостійно це питання.

Сьогодні у Рівнераді відбувається оперативна нарада за участі керівництва «Рівнетеплоенерго», щоб якомога швидше врегулювати ситуацію.

Коментарі